Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки комунального майна Добротвірської територіальної громади

Дата: 17.11.2021 14:17

Оголошується конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна Добротвірської територіальної громади (додаток 1)

1. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення №8-1, загальною площею 37,8  м2, яке розташоване на першому поверсі будівлі.

2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Добротвірське комунальне підприємство «Підприємство по обслуговуванню житла».

3. Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. І.Франка, 16 в смт.Добротвір Червоноградський район Львівська область.

4. Мета проведення оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта оцінки з метою надання його в оренду.

5. Замовник робіт з оцінки: Добротвірське комунальне підприємство «Підприємство по обслуговуванню житла».

1. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення №38-1, загальною площею 32,5  м2, яке розташоване на першому поверсі будівлі.

Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті і складається із:

-  підтвердних документів (заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності (додаток 3); інформації про претендента (додаток 4));

- пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не був визначений в інформації про проведення конкурсу, запечатаних в окремому конверті;

- документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток 2).

Термін подання конкурсних документацій становить – до 11:00 год 26.11.2021.

Конкурсна документація подається за адресою: вул. Івана Франка, буд. 14, селище Добротвір, Червоноградський район, Львівська область, поштовий індекс 80411, телефон (03254) 31433, контактна особа – Секута Наталія Миколаївна.

Конкурс відбудеться 29.11.2021 , о 10.00 год за адресою подання конкурсної документації.