Сьогодні своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери

Дата: 07.11.2021 14:54

Фото без описуТож з нагоди свята вітаємо людей, покликаних віддавати свої сили та душевне тепло ближнім, які потребують особливої уваги і турботи.

У сучасних складних умовах навколо нас завжди є ті, кому скрутно чи самотньо живеться, хто втратив здоров’я чи віру в завтрашній день. Їм на допомогу щодня приходять соціальні працівники – підставлять плече у важкій життєвій ситуації, розрадять і захистять від незгод.

З величезною вдячністю за цю благородну місію бажаю соціальним працівникам гідної винагороди від суспільства, а також міцного здоров’я, невичерпного джерела енергії.

Не розгубіть душевної доброти, милосердя та щирості співчуття до людей. Терпіння і сил у вашій нелегкій праці.

Нехай ваша доброта, чуйність та мудрість повертаються вам людською любов’ю і повагою. Хай найвищою нагородою для вас завжди буде людська вдячність, шана та повага.