Дата: 05.11.2021 15:03

Фото без опису4 листопада 2021 року Добротвірський селищний голова Тарас Келеберда взяв участь у відкритті проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Львівській області.

Під час заходу очільник громади підписав Угоду про наміри з керівником Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Габріелем Абрагамом.

Хочемо наголосити, що Добротвірська громада увійшла у 25 громад України, яку обрали для реалізації Проєкту USAID в Україні - HOVERLA.

Даний проєкт «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»), фінансований Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), сприятиме проведенню законодавчих реформ, зміцненню спроможності органів місцевого самоврядування та активізації залучення громадськості на всіх рівнях.