Завершено ремонт Народного дому у селі Сілець

Дата: 05.11.2021 11:18

Фото без описуСитуація, яка склалася впродовж останніх років щодо діяльності Народного дому села Сілець, викликала занепокоєння громади: якщо не проводити капітального ремонту, то мешканці села не матимуть приміщення для проведення культурно-мистецьких заходів.

Збереження та реконструкція Народного дому – це підтримка духовного розвитку громади, виховання молодого покоління та залучення його до вічних цінностей – мистецтва. Аби відремонтувати щось стареФото без опису чи збудувати нове, традиційно не вистачає грошей. Проте реалізація мікропроєкту «Капітальний ремонт приміщення актового залу Народного дому с. Сілець Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області» дала можливість створити сприятливі умови для діяльності колективів Народного дому.

Ремонт даного закладу дає можливість громаді мати в селі осередок культури, де можна відновлювати і зберігати народні традиції, залучати до цього процесу молодь.