Дата: 05.11.2021 08:53

Фото без описуДобротвірською селищною радою будуть реалізовуватися проєкти соціально-економічного розвитку на території громади за рахунок коштів державного бюджету загальною вартістю 3 млн 650 тис. грн, а саме:

• Реконструкція фасаду з впровадженням енергозберігаючих заходів по будівлі КНП “Добротвірська міська лікарня” по вул. Шевченка, 10 в смт Добротвір Кам’янка-Бузького району Львівської області – 3 млн грн;
  • Капітальний ремонт рентген кабінету КНП “Добротвірська міська лікарня” по вул. Шевченка, 10, смт Добротвір, Львівської області 150 тис. грн;
  • Реконструкція нежитлового приміщення під житлові квартири для учасників бойових дій по вул. Спортивна, 2 в смт Добротвір Червоноградського району Львівської області – 500 тис. грн.

Кошти розподілені відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.10.2021 №1337-р на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.