Завершено капітальний ремонт тротуарної доріжки по вулиці Будівельній у Добротворі

Дата: 21.10.2021 10:49
Кількість переглядів: 416

Значним кроком у поліпшенні благоустрою громади, окрім проведення ремонтів доріг та вулиць, є відновлення пішохідних доріжок та тротуарів.

На даний час вже завершено роботи з капітального ремонту тротуарної доріжки по вулиці Будівельній у Добротворі.

В комплексі робіт було також здійснено заміну старої непрацюючої дощової каналізації із чавунних труб на труби ПВХ діаметром 200мм із новими дощеприймачами та колодязями.

Дана пішохідна доріжка давно потребувала капітального ремонту. Тому, спільними зусиллями, вдалося вирішити ще одну проблему в містечку.