Новими сучасними елементами поповнився дитячий ігровий майданчик, розташований по вул.Шевченка у селищі Добротвір

Дата: 19.10.2021 11:23

Фото без описуЦе місце здавна користується особливою популярністю серед малечі, адже є одним із найперших ігрових комплексів, споруджених у Добротворі.

Ігрові майданчики – улюблені місця розваг для дітей. Тому вони потребують ретельної перевірки та за необхідності – ремонту і заміни.

Саме тому, за сприяння селищної ради, реставровано та замінено елементи дитячого майданчику на нові, більш сучасні та безпечні.