У селі Сілець Добротвірської громади завершено роботи з відновлення огорожі та встановлення брами на місцевому кладовищі

Дата: 22.09.2021 11:32

Фото без опису Замість старої «сітки» тепер встановлена нова бетонна огорожа.

Для кожного місцевого мешканця це дуже важливо, адже спомин про померлих рідних – святе. І хочеться, аби на цвинтарі був порядок.

Тому жителі Сільця і звернулися до голови Добротвірської селищної ради з проханням замінити старий паркан. Ініціативу голова громади звичайно підтримав – було розроблено проєкт та подано на конкурс «Громада своїми руками».

Даний проєкт успішно пройшов відбір та реалізований за співфінансування ДТЕК та Добротвірської селищної ради. Адміністрування проєкту – АМЕР.