Інформація про оголошення повторного конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки комунального майна Добротвірської територіальної громади

Дата: 23.09.2021 14:57

1. Назва об'єкта оцінки: приміщення, площею 27,4 м2, що знаходяться на першому поверсі адміністративної будівлі.

Місцезнаходження об'єкта оцінки: вул. Центральна, 63, село Незнанів, Червоноградський район, Львівська область.

2. Назва об'єкта оцінки: приміщення, площею 25,3 м2, що знаходяться на другому поверсі адміністративної будівлі.

Місцезнаходження об'єкта оцінки: вул. Центральна, 63, село Незнанів, Червоноградський район, Львівська область (додаток 1).

Найменування балансоутримувача (замовника) об'єктів оцінки: Добротвірська селищна рада Кам’янка-Бузького району Львівської області.

Мета проведення оцінки: визначення ринкової вартості об’єктів з метою надання їх в оренду.

Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті і складається із:

-  підтвердних документів (заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 3); інформації про претендента (додаток 4)).

- пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не був визначений в інформації про проведення конкурсу, запечатаних в окремому конверті;

- документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток 2).

Термін подання конкурсних документацій становить – до 01.10.2021.

Конкурсна документація подається за адресою: вул. Івана Франка, буд. 20, селище Добротвір, Червоноградський район, Львівська область (поштовий індекс 80411), робочий телефон (03254) 31150, контактна особа – Чукаєва Ольга Володимирівна.

Конкурс відбудеться 04.10.2021, о 10.00 год. за адресою подання конкурсних документацій.