Відбулось засідання організаційного комітету

Дата: 30.07.2021 12:29

Фото без опису24 серпня Україна відзначатиме головне державне свято - День Незалежності. Для того, щоб святкування пройшло гідно й організовано  - підготовку до цього дня розпочато заздалегідь.

Найважливіші етапи підготовки до найголовнішого свята держави обговорили члени організаційного комітету, який відбувся сьогодні 30 липня під головуванням Добротвірського селищного голови Тараса Келеберди.

Під час наради обговорили план заходів, що відбудуться 24 серпня на території громади, розглянули ряд організаційних питань.

Основні питання, що обговорювалися, стосувались проведення культурно-мистецьких заходів, благоустрою населених пунктів тощо.

Підводячи підсумки, селищний голова підкреслив, що всім виконавцям потрібно докласти максимум  зусиль для належного відзначення в громаді державного свята, залучити до активної участі в заходах жителів громади, активну та творчу молодь.