20 травня - ДЕНЬ ВИШИВАНКИ!

Дата: 20.05.2021 12:23

Фото без описуТрадиційно у третій четвер травня відзначаємо Всесвітній День вишиванки????.

Для українця вишиванка – не просто одяг, це щось дуже особливе - особисте, рідне, святе.

????????Вишиванка стала не лише ідентифікатором нашої країни, а й надзвичайно красивим та ошатним вбранням для багатьох українців.

Тож одягаймо сьогодні вишиванки за будь-яких умов: на роботу або ж вдома, якщо працюєте або навчаєтесь дистанційно, в знак єдності та підтримки одне одного.

????????Адже вишиванка – це автентичність, колорит, традиції …у ній ціла історія, написана долею. Це те, що нас створює, об’єднує, те, що формує нашу національну свідомість.

????????Тож вітаємо з чудовим святом самобутньої, неповторної та барвистої української культури????.