Пошук

Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки комунального майна Добротвірської територіальної громади

Дата: 12.05.2021 15:53
Кількість переглядів: 558

 

1. Найменування об’єкта: нежитлове приміщення, яке розташоване за адресою: вул. Грушевського, 3, село Тишиця, Львівська область.

Відомості про об’єкт оцінки: нежитлове приміщення, загальною площею 44,1 м2, що знаходиться у нежитловій будівлі – Народному домі, загальна площа якого становить 314,3 м2.

2. Найменування об’єкта: нежитлове приміщення, яке розташоване за адресою: вул. Будівельна, 9, селище Добротвір, Львівська область.

Відомості про об’єкт оцінки: нежитлове приміщення, загальною площею 13,8 м2, що знаходиться на першому поверсі двохповерхової будівлі-контори, А-2 Добротвірської дитячої музичної школи, загальною площею 656 м2.

3. Найменування об’єкта: нежитлове приміщення, яке розташоване за адресою: вул. Будівельна, 20, селище Добротвір, Львівська область.

Відомості про об’єкт оцінки: нежитлове приміщення, загальною площею 16,9 м2, що знаходиться на першому поверсі двохповерхового гуртожитку, загальною площею 804,5 м2.

Мета проведення оцінки – визначення вартості об’єкта оренди.

Дата, на яку проводиться конкурс - 25.05.2021 року

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати конкурсну документацію в запечатаному конверті, на якій, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс» із зазначенням об’єкта і дати проведення конкурсу. У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією. До підтвердних документів, поданих на конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:

  1. заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 1);
  2. копії установчого документа претендента (для претендента - юридичної особи); 
  3. копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
  4. письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів; 
  5. копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
  6. інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо); 
  7. згода на обробку персональних даних.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити: 

  1. пропозицію щодо ціни виконання робіт;
  2. пропозицію щодо строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

 

Замовник та платник робіт з оцінки: Відділ освіти, культури, туризму та спорту Добротвірської селищної ради (балансоутримувач), або Добротвірська селищна рада Кам’янка-Бузького району Львівської області (власник); Добротвірське комунальне підприємство «Підприємство по обслуговуванню житла».

 

Термін подання конкурсних документацій становить – до 20.05.2021 року.

 

Конкурсна документація подається за адресою: вул. Івана Франка, буд. 20, селище Добротвір, Кам’янка-Бузький район, Львівська область (поштовий індекс 80411), робочий телефон (03254) 31150, контактна особа – Чукаєва Ольга Володимирівна.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь