Організовано систему гарячого харчування в усіх школах громади

Дата: 23.04.2021 17:45

Фото без опису????Оскільки з 1 січня 2021 року Добротвірська селищна рада функціонує як територіальна громада, до якої приєднано 4 сільські ради, на неї покладено обов'язки із забезпечення функціонування та господарської діяльності усіх освітніх закладів, які є на території нашої громади.

?За дорученням селищного голови Тараса Келеберди, новоствореним відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту Добротвірської селищної ради невідкладно було розпочато проведення закупівель необхідних товарів та послуг для належного функціонування загальноосвітніх закладів.

????Так, з 25 січня 2021 року було організовано сніданки свіжою випічкою, хлібобулочними виробами для учнів початкових класів навчально-виховних комплексів та пільгових категорій 5-11 класів.

??Незважаючи на певні організаційні та фінансові труднощі, нам все ж таки вдалося у найкоротші терміни запустити систему гарячого харчування в усіх школах громади.

Організовано безкоштовне гаряче харчування для учнів 1-4 класів пільгових категорій???????????:

• дітей-сиріт;

• дітей позбавлених батьківського піклування;

• дітей з малозабезпечених сімей; дітей громадян України, які прибули з АРК, Донецької й Луганської областей;

• дітей, батьки яких загинули, постраждали або беруть участь в антитерористичній операції та забезпеченні її проведення;

• дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

????Для решти учнів організоване гаряче харчування за кошти батьків.

????Вартість харчування для учнів 1-4 класів становить 50% від загальної вартості, а для пільгових категорій 5-11 класів - безкоштовно.