За сприяння Добротвірського селищного голови Тараса Келеберди у приміщенні адмінбудинку Незнанівської сільської ради відкрито стоматологічний кабінет

Дата: 23.04.2021 08:50

Фото без опису?На численні звернення мешканців Незнанівського старостинського округу з ініціативи депутата селищної ради Федькович Г.Р. та за сприяння Добротвірського селищного голови Тараса Келеберди, у приміщенні адмінбудинку Незнанівської сільської ради відкрито стоматологічний кабінет????.

????Робота стоматологічного кабінету у сільській місцевості – це ще один крок з наближення медичних послуг до пацієнта.

????Тепер мешканцям села Незнанів та навколишніх сіл не потрібно їхати в інші міста для отримання стоматологічної допомоги.

?????????Лікар-стоматолог проводитиме прийом один раз в тиждень – кожного четверга.

?Записатися на прийом до стоматолога Шевчука Олега Юрійовича можна за телефоном????????: 096-708-41-45.

?Хочемо зазначити, що відкриття кабінету стоматолога планується і у приміщенні адмінбудинку у селі Старий Добротвір.