УВАГА! РОЗПОЧАВСЯ КОНКУРС "ГРОМАДА СВОЇМИ РУКАМИ"

Дата: 21.04.2021 14:14

ЯК ПОДАТИ ПРОЄКТНУ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ?

1. Ретельно ознайомтеся із «ПОЛОЖЕННЯМ про Порядок проведення Конкурсу міні-грантів «ГРОМАДА СВОЇМИ РУКАМИ - 2021» та переліком територій, де реалізується конкурс.

2. Ознайомтеся із ДОРОЖНЬОЮ КАРТОЮ конкурсу.

3. Завантажте, заповніть, підпишіть та відскануйте ФОРМУ ЗАЯВКИ.

4. Щоб завершити процедуру подачі заявки, зайдіть за посиланням http://gromada.dtek.com/ та заповніть інформацію про Заявників проєкту.

5. Вам обов’язково треба прикріпити:

• Файл підписаної та відсканованої ФОРМИ заявки (дивіться пункт 3)
  • ДОДАТКИ, а саме:

• Окремим файлом прикріпіть Копію Протоколу створення Ініціативної групи (обов'язково, зразок додається до ФОРМИ заявки на сторінці 4)

• Окремим файлом прикріпіть Гарантійний лист (при необхідності), якщо мова йде про створювання об'єкту (наприклад, будівництво дитячого майданчика, спортивного комплексу та ін.), це означає, що збудований об'єкт перейде в комунальну власність міста або буде переданий на баланс іншої організації

Натисніть кнопку «Відправити заявку».

За допомогою щодо заповнення заявки або за консультаціями ви можете звернутися у відділ економічного розвитку, проєктно-інвестиційної діяльності та транскордонної співпраці Добротвірської селищної ради за адресою: смт. Добротвір вул. Івана Франка, 16/6.

А також за телефонами: Ірина Нікітіна +38(050)2387096 VIBER, Марія Жуковська +38(095)6001105 VIBER.