ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 22.04.2021 11:51
Кількість переглядів: 410

Про проведення конкурсу на заміщення посади директора Сілецького закладу загальної середньої освіти I-II ступенів Добротвірської селищної ради Львівської області  

 

Відповідно до Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про місцеве самоврядування в Україні»,   наказу Міністерства освіти і науки України від 28.03.2018 р. № 291 «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», рішення  шостої сесії  VIII скликання   Добротвірської селищної  ради № 13  від 20.04.2021 р. «Про затвердження  Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності Добротвірської селищної  ради»,  наказу відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Добротвірської селищної ради від 21.04.2021 р. № 01-04/22 «Про проведення конкурсу на заміщення   посади директора  Сілецького закладу загальної середньої освіти I-II ступенів Добротвірської селищної ради Львівської області» та у зв’язку із  завершенням строкового трудового договору (контракту), укладеного з керівником  Сілецького закладу  загальної  середньої освіти  І-ІІ ступенів Добротвірської селищної ради: 

          Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Добротвірської селищної ради оголошує конкурс на заміщення посади   директора Сілецького закладу загальної середньої освіти I-II ступенів Добротвірської селищної ради Львівської області,  що знаходиться за адресою: 80413, Львівська  область, с. Сілець, вул. Надбужна, 16.

Найменування посади та умови оплати праці: директор, посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року № 557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови КМУ №373 від 23.03.2011, постанови КМУ  № 78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до постанови КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

         Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти :

  • громадянство України;
  • вільне володіння державною мовою;
  • вища освіта ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років;
  • організаторські здібності, фізичний і психічний стан, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

 Особи, які бажають взяти участь у конкурсному відборі, подають до конкурсної комісії   (смт Добротвір, вул.І.Франка, буд.14) такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-  копія паспорта громадянина України;

- копію документа про вищу освіту(з додатком, що є його невід’ємною частиною)  не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної роботи не менше трьох років на день їх подання;

 - довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду.

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу (до 17 год. 30 хв. 21.05.2021).        

Дата та місце початку конкурсного відбору:

10.06. 2021 р., 10:00,  Добротвірська  селищна  рада  (80411, Львівська  область, смт Добротвір, вул. Івана Франка, 20).

 Етапи  проведення конкурсного відбору :

- перевірка знань законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Конституції України, Закону України «Про запобігання корупції»,  Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту»,   Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» та інших нормативно-правових актів    у сфері загальної середньої освіти;

- перевірка професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

- публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, на посаду керівника якого оголошено конкурс, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

 Тестування, вирішення ситуаційного завдання та  презентація  перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти проводяться в один день.

Уповноважена особа щодо надання інформації про конкурс та прийому документів  для участі в конкурсі –  Бахур Тетяна Ігорівна , тел.+380680381992,  tbahur@gmail.com.

 

Примірний перелік питань для перевірки знань законодавства у сфері загальної середньої освіти кандидатами на заміщення посади керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності Добротвірської селищної ради додається.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь