Згідно з Розпорядженням селищного голови Добротвірської селищної ради з 1 до 30 квітня 2021 року на території громади триває місячник озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля, метою якого є поліпшення естетичного та санітарного стану вулиць, прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, парків, скверів, прибережних зон та інших місць масового перебування та відпочинку населення.

 

Кожен має змогу стати корисним для суспільства і природи. У власному дворику, на вулиці, біля під’їзду будинку можна організувати прибирання території чи висадити квіти, кущі та дерева.

 

Звертаємося до керівників підприємств, установ і організацій, приватних підприємців та небайдужих громадян активно долучатися до заходів із організації прибирання та озеленення власних територій, очищення прибережних захисних смуг, рік і водойм від сміття, усіляко сприяти проведенню природоохоронних акцій та озелененню території громади.

 

Одночасно наголошуємо на необхідності неухильного дотримання санітарно-гігієнічних вимог з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.