Добротвірська селищна рада вступила в Асоціацію ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА"

Дата: 31.03.2021 20:24

Фото без опису?Варто зазначити, що Асоціація - реальний механізм залучення коштів для розвитку громад Львівщини.

?Кам'янка-Бузька районна рада неодноразово брала участь у конкурсах Асоціації.

???? Зокрема, проект «Обласний етнофестиваль "Купальська містерія над Бугом", який три роки поспіль реалізовувався Кам’янка-Бузькою районною радою в селищі Добротвір у рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад - проводився за активної участі, сприяння та співфінансування Асоціації.

?Цього року теж братимемо участь у цьому конкурсі, якщо карантин не внесе свої корективи в наше життя!