Добротвірська красуня отримала відзнаку за ІІІ місце в конкурсі «Найкраща ялинка Львівщини-2021»

Дата: 10.03.2021 17:16

Фото без опису10 березня до нашої громади завітали колектив медіа-ресурсу "Твоя Львівщина", щоб привітати та вручити Диплом за ІІІ місце в конкурсі «Найкраща ялинка Львівщини-2021»????.

???? Конкурс на визначення кращої ялинки області відбувався шляхом голосування у соціальній мережі Facebook.

???? Головна Добротвірська красуня змагалась із новорічно-різдвяними ялинками з 40 населених пунктів Львівської області та увійшла у трійку кращих ялинок Львівщини.

???? Щира подяка мешканцям Добротвірської громади, прихильникам Добротвірської ялинки та усім, хто долучився до голосування. Завдяки нашій з Вами згуртованості, небайдужості та активності ми зуміли увійти до складу переможців.

???? Нехай ця спільна перемога стане стартом для майбутніх успіхів та здобутків нашої громади.