Робоча зустріч із головою Червоноградської районної ради Андрієм Порицьким

Дата: 16.03.2021 19:43

Відбулась робоча зустріч із головою Червоноградської районної ради Андрієм Порицьким.

Фото без опису

У нараді взяли участь Добротвірський селищний голова Тарас Келеберда, депутат Львівської обласної ради Олег Фенчин, радник голови Червоноградської районної ради та депутат районної ради Надія Проць.

Узгоджено майбутні кроки співпраці Добротвірської селищної ради у складі нового Червоноградського району.

За результатами зустрічі обговорили питання реалізації транскордонного проекту "Єднає нас Буг – утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів" у рамках Програми Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна.

Продовжуючи тему реалізації спільних проектів громад вздовж річки Західний Буг, узгодили можливість співфінансування Червоноградською районною радою проекту "Реконструкція КЗ "ДЮСШ "Добротвір" по вулиці Озерна, 4 в смт Добротвір", котрий тепер має статус бази олімпійської підготовки.

Фото без опису