КЗ Добротвірської селищної ради ДЮСШ «Добротвір» отримала статус бази олімпійської підготовки

Дата: 04.03.2021 15:00

Фото без описуСьогодні, 3 березня 2021 року, Уряд підтримав проект Постанови Кабінету Міністрів «Про внесення змін до переліку закладів фізичної культури і спорту, яким надається статус бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки», згідно з якою Дитяча юнацька спортивна школа «Добротвір» отримала статус бази олімпійської підготовки.

Зазначений статус для проведення всеукраїнських і міжнародних змагань та навчально-тренувальних зборів збірних України надано восьми спортивним комплексам, у тому числі і КЗ Добротвірської селищної ради ДЮСШ «Добротвір». Тож тепер у селищі Добротвір є спортивна база олімпійської підготовки.

Наголошуємо, що впродовж останніх років юніорська та молодіжна збірна України основну частину тренувань та підготовки до чемпіонатів світу та міжнародних змагань проводять саме на базі ДЮСШ «Добротвір».