Вручено почесне звання України «Мати-героїня» жительці селища Добротвір

Дата: 17.02.2021 11:07

Фото без опису16 лютого відбулося вручення високої державної відзнаки «Мати-героїня».

Почесне звання присвоєно багатодітній матері, мешканці селища Добротвір Львівської області - Наталії Верендєєвій, яка народила та виховує 5 дітей.

Привітали та вручили орден, нагороду, квіти Добротвірський селищний голова Тарас Келеберда та голова Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації Христина Замула.

Для усіх присутніх пролунало музичне привітання у виконанні народного аматорського вокального ансамблю “Розмай” Кам’янка-Бузького районного Народного дому.