Робота постійних комісій ради

ПостійФото без описуна депутатська комісія з питань житлово-комунального господарства, регуляторної діяльності, комунальної власності та управління майном громади, енергоефектиовнсті, благоустрою та інженерної інфраструктури, розвитку бізнес-середовища.

Фото без опису

Постійна депутатська комісія з питань планування бюджету, фінансів, податків, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності громади.

Фото без опису

Постійна депутатська комісія з питань освіти, охорони здоров'я та соціального захисту населення, культури, розвитку фізкультури та спорту, молодіжної політики.

Фото без опису

Постійна депутатська мандатна комісія з питань Регламенту, законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян.

Фото без опису

Постійна депутатська комісія з питань регулювання земельних та лісогосподарських відносин, охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання природних та земельних ресурсів, агропромислового розвитку та соціального розвитку села, архітектури, містобудування та планування території.