Ділимося відповідями на часті запитання по програмі єОздоровлення

Дата: 30.05.2024 10:12

Хто може скористатись послугою?

● діти з інвалідністю віком 7-18 років, які виховуються в малозабезпечених сім’ях;

● діти віком 7-18 років з багатодітних малозабезпечених сімей.

Як перевірити чи Ви є в переліку отримувачів?

Можливість отримання коштів можна перевірити за посиланням https://e-ozdorovlennya.ioc.gov.ua у вкладці «Для кого»). Після введення свого РНОКПП (ідентифікаційного коду) система видасть інформацію про те, маєте ви право на зазначену послугу чи ні.

Які виплати передбачені у межах програми?

Сума виплати на одну дитину становитиме 15 980 грн. Вартість оздоровлення дитини залежатиме від категорії дитячого закладу оздоровлення та відпочинку.

Чому дитина відсутня в переліку отримувачів?

В Реєстрі осіб, що мають право на пільги, дитина має бути зареєстрована окремо з категорією «Дитина з багатодітної сім’ї». Для цього потрібно звернутися у Пенсійний фонд.

Якщо дитина навчається перевірте чи подали відповідну довідку до Пенсійного фонду.