Запрошуємо на стажування у Добротвірську селищну раду!

Дата: 03.04.2024 12:47

Фото без описуЯкщо Вам цікаве життя громади, хочете дізнатися як працює місцеве самоврядування у Добротвірській громаді та здобути певний досвід - запрошуємо на двотижневе стажування, яке впроваджується за координаційного супроводу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

✔️Учасниками можуть стати молоді люди від 18 до 35 років, які пройдуть конкурсний відбір (на основі анкетування) та готові виділити свій час впродовж 10 робочих днів по 3-4 години на день.

На вас чекає:

🔹ознайомлення з профілем громади та структурою ради;

🔹знайомство зі специфікою роботи селищної ради та її структурних підрозділів;

🔹знайомство та спілкування з керівництвом громади;

🔹пізнання особливостей співпраці громади з проєктами міжнародної технічної допомоги;

🔹менторський супровід працівників ради у пізнанні азів місцевого самоврядування.

📌Більш детальна інформація за посиланням:

🖊️📋Форма для реєстрації на участь у стажуванні: https://docs.google.com/.../1-iIAHq2ccL.../edit

🔹Крайній термін реєстрації: 12 квітня 2024 року.

Контактний номер телефону для зворотнього зв’язку та при виникненні додаткових запитань:

095 75 97 972.

Програма стажування молоді від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» є частиною зусиль Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України з формування професійної конкурентної служби в органах місцевого самоврядування та створення передумов для залучення жителів до прийняття управлінських рішень на місцях.