НФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Дата: 25.03.2024 10:09

Фото без описуПро проведення громадських слухань щодо проекту детального плану в селі Перекалки вул. Б. Хмельницького Червоноградського району Львівської області.

Підстави для розроблення містобудівної документації - рішення сесії Сілецької сільської ради  № 1 від 02.10.2020р.;

• Замовником даного детального плану території визначено Добротвірську склищну раду;

• Розробник проекту детального плану території –  ТзОВ  «Центр планування території»;

• 2 квітня  2024 року о 15.00 год. в приміщенні Народного дому села Сілець, вул. Надбужна, 25. відбудуться громадські слухання щодо проекту детального плану території;

• Протягом 5 днів можна ознайомитися із проектом детального плану території (пояснювальна записка, графічні матеріали) на веб-сайті Добротвірської селищної ради: https://dobrotvirska-gromada.gov.ua/news/1709543512/  або у приміщенні Добротвірської селищної ради, за адресою: селище Добротвір, вул. І. Франка 20.

• Посадовою особою Добротвірської селищної ради відповідальною за забезпечення організації розгляду пропозицій є Безручко Т.А.;

• Реєстрація учасників* громадських слухань та пропозицій (зауважень) громадськості є обов’язковою шляхом ідентифікації (паспорт, в разі представлення інтересів – довіреність на представництво) фізичних осіб, представників юридичних осіб.

• Реєстрація учасників: 14.30-15.00. Початок о 15.00.

*учасники громадських слухань: громадськість; уповноважені особи підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території щодо якої розробляється така документація; уповноважені посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію щодо якої розробляється містобудівна документація, а також на територію суміжну з територією щодо якої розробляється така документація; представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації.