Сьогодні у невичерпній скорботі та смутку ми віддали останню шану доброму сину української землі, Герою України – Андрію Лису.

Дата: 15.02.2024 17:30

Фото без опису

Ніхто не народжував для війни, ніхто не народжувався для війни… Але війна прийшла на українську землю… і він один із тих, хто віддав найцінніше – власне життя!

Жодні слова розради не полегшать болю рідних при втраті сина, чоловіка, батька у розквіті життя, адже смерть найріднішої людини – велике випробування.

Всією громадою розділяємо горе родини і той невимовний біль, який неможливо витримати…

Низький уклін та довічна подяка мужньому Воїну за подвиг!

Слава Україні! Героям Слава!