Завтра, 15 лютого, відбудеться поховання нашого земляка, загиблого Героя України – Андрія Лиса

Дата: 14.02.2024 17:00

Фото без опису

10.00 год. – зустріч у с. Жовтанці біля храму Успіння Пресвятої Богородиці;

10.30 год. – зустріч Героя біля храму Різдва Пресвятої Богородиці у м.Кам'янка-Бузька;

10.40 год. - зустріч церковного братства біля храму Св. Миколая у м.Кам'янка-Бузька;

10.50 год. - зустріч біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні у с.Руда.

11.00 год. – зустрічаємо захисника біля храму Святих Петра і Павла селища Добротвір, звідки похоронна процесія прямуватиме вулицею Франка до його домівки на вул. Сагайдачного, 12, потім похоронний кортеж вирушить пішою ходою вулицями Сагайдачного-Франка до храму Покрови Пресвятої Богородиці, звідки вирушить до с.Стриганка.

Автобуси чекатимуть біля храму Покрови Пресвятої Богородиці (вул.І.Франка,14).

Прощання з Героєм України відбудеться у с. Стриганка у каплиці Покрови Пресвятої Богородиці.

Поховають воїна на цвинтарі у селищі Добротвір.

Просимо жителів громади зустріти та провести в останню путь відважного воїна, який героїчно загинув, захищаючи наше з вами мирне небо!

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого.

У знак скорботи на території Добротвірської територіальної громади 15-16 лютого оголошено днями жалоби.