Повідомлення про оприлюднення Проекту Детального плану території для розміщення свинокомплексу за межами населеного пункту села Незнанів Добротвірської селищної ради (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Дата: 10.11.2023 16:05
Кількість переглядів: 462

Повідомлення про оприлюднення Проекту Детального плану території для розміщення свинокомплексу за межами населеного пункту села Незнанів Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

 1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Проект Детального плану території для розміщення свинокомплексу за межами населеного пункту села Незнанів Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області.

Відповідно до проектних рішень даного детального плану території а також з врахуванням суміжних сформованих територій передбачено влаштування свинарського сільськогосподарського підприємства. Проектні рішення передбачають почерговий розвиток даного підприємства у довгостроковій перспективі з врахуванням потреб забезпечення продукцією.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Добротвірська селищна рада Червоноградського району Львівської області

3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:

30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 17.11.2023 року до 17.12.2023 року.

б) способи участі громадськості: 

надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Добротвірська селищна рада Червоноградського району Львівської області (80411, Львівська обл., Червоноградський р-н, смт Добротвір, вул. Івана Франка, буд. 20).

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

13.12.2023 року о 15:00 год. в приміщенні  адмінбудівлі с. Незнанів  за адресою: село Незнанів, вул. Центральна, буд. 63.

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Добротвірська селищна рада Червоноградського району Львівської області (80411, Львівська обл, Червоноградський р-н, селище Добротвір, вул. Івана Франка, буд. 20).

Адреса сайту: https://dobrotvirska-gromada.gov.ua/.

ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Добротвірська селищна рада Червоноградського району Львівської області (80411, Львівська обл., Червоноградський р-н, селище Добротвір, вул. Івана Франка, буд. 20), ел. адреса: dobrotvir_rada@i.ua. Строки подання зауважень та пропозицій – з 17.11.2023 року до 17.12.2023 року.

д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Добротвірська селищна рада Червоноградського району Львівської області.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Не передбачена.

Детальний план території

Звіт про стратегічну екологічну оцінку Проекту Детального плану території для розміщення свинокомплексу за межами населеного пункту села Незнанів Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області

Схеми розташування


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь