ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 11.08.2023 11:12

З 11 серпня 2023 року по 09 вересня 2023 року триватиме громадське обговорення проєкту детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  по вул. Стуса, 3 в селі Перекалки, Червоноградського району Львівської області.

Замовник містобудівної документації - виконком Добротвірська селищна рада.

Розробник - КП «Кам'янка-Бузька архітектурно-планувальна група».

Пропозиції можна подавати до 11 вересня 2023 року у Сілецький старостинських округ за адресою: вул. Надбужна, 25, село Сілець.

Громадське слухання містобудівної документації відбудеться 12 вересня 2023 року о 15.00 год. у приміщенні Народного дому с. Сілець. по вулиці Надбужна, 14.

З основними техніко-економічними показниками проєкту можна ознайомитись у приміщенні селищної ради за адресою: вул. І.Франка, 20, селище Добротвір та на сайті селищної ради.

Детальний план території