ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО СТИХІЙНІ МЕТЕОРОЛОГІЧНІ ЯВИЩА

Дата: 07.07.2023 10:12

/II рівень небезпечності/ CМЯ-II № 04/07/- По території Львівської області: До кінця доби 06 липня по півдню території області сильні дощі, в окремих районах сильні зливи. (ІI рівень небезпечності, помаранчевий) ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НЕБЕЗПЕЧНІ МЕТЕОРОЛОГІЧНІ ЯВИЩА НМЯ-I № 05/07/-- По території Львівської області: 07 липня грози, вдень місцями шквали 15 –20 м/с, град. По місту Львову: 07 липня гроза, вдень шквал 15 –20 м/с, град. (І рівень небезпечності, жовтий)

Попередження про небезпечні гiдрологiчні явища (НГЯ -І та ІІ) рiвнівнебезпеки: В другiй половинi доби 06 липня та впродовж 07 липня на рiчках басейну Днiстра очiкується формування швидкоплинних локальних дощових паводків з пiдвищенням рiвнiв води на 0,5 –1,5м над поточними рiвнями. Вмiсцях проходження сильних злив можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку, в горах iснує загроза утворення окремих селей. (помаранчевий рівень небезпеки)