Звітний концерт Добротвірської музичної школи

Дата: 05.06.2023 19:50

Фото без опису

Звітний концерт наприкінці навчального року — традиція Добротвірської музичної школи.

Війна, на жаль, внесла свої корективи... Та все ж, попри війну, не забуваємо про естетичне виховання наших дітей.

У Народному домі відбувся щорічний звітний концерт учнів та викладачів музичної школи. Юні таланти та їхні викладачі вийшли на сцену, аби продемонструвати творчі здобутки.

Програма концерту була яскравою і різноманітною. Класичні твори, народні мелодії, творчі композиції солістів та колективів створили атмосферу загального свята.

Особливо хочеться відзначити педагогічний колектив на чолі з директором Танеєм Ігорем Ярославовичем, які разом зі своїми учнями пройшли довгий і нелегкий шлях до успіху, шлях становлення кожної дитини.

Дякуємо за Вашу невтомну, наполегливу та плідну працю!

Дякуємо Збройним силам України за можливість жити, творити та займатися улюбленою справою!