Велике дійство — у найменшому селі Добротвірської громади! 450-літній дуб у с. Гряда визнано ботанічною пам'яткою природи місцевого значення

Дата: 28.05.2023 20:35

Фото без опису

Могутній дуб, окрасу та гордість села Гряда, було представлено і освячено цими вихідними.

За ініціативою місцевого активіста Степана Лепеха та сприяння Добротвірської селищної ради, Львівською обласною радою визнано даний об'єкт природно-заповідного фонду ботанічною пам'яткою природи місцевого значення.

Багато бачив та відчув красень-дуб за 450 років свого існування та не піддався жодним природним катаклізмам! Вберіг його Господь від руйнації, від знищення в буремні часи національно-визвольної боротьби!

Завдяки участі громадськості та спільним зусиллям залучених сторін, "Дуб села Гряда-Мирівка" ще не одне десятиліття символізуватиме красу, незламність, сильну основу малих сіл та містечок, неповторних міст, величної держави України!