Повідомлення щодо проведення процедури громадського обговорення Проєкту аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу Добротвірської селищної ради у 2022 році

Дата: 20.04.2023 10:28

З метою виконання вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 № 170, Добротвірська селищна рада Червоноградського району Львівської області інформує про початок проведення громадського обговорення проекту аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу територій населених пунктів  Добротвірської селищної  ради Червоноградського району  Львівської області у 2022 році.

Пропозиції та зауваження до проекту аналітичного звіту містобудівного моніторингу приймаються з 20.04.2023р. по 03.05.2023р. за адресою: смт Добротвір, вул. Івана Франка, буд. 20, Червоноградського району Львівської області,  або на офіційну електронну адресу Добротвірської селищної радиdobrotvir_rada@i.ua

Пропозиції можуть подаватися в письмовій формі або на електронну адресу фізичними особами – з зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (з особистим підписом у разі письмового звернення), юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

Громадські слухання відбудуться 04.05.2023р за адресою смт Добротвір, вул. Івана Франка, буд. 20 о 12:00 год.

Аналітичний звіт за результатами містобудівного моніторингу Добротвірської  селищної ради Червоноградського району Львівської області у 2022 році

Моніторинг забудови Добротвірської територіальної громади у 2022 році

Моніторинг реалізації містобудівної документації Добротвірської територіальної громади у 2022 році