Делегація від Добротвірської громади на вільному зібранні членів товариства Підляських гмін, яка відбулася у гміні Корчев.

Дата: 03.04.2023 10:50

Фото без опису

Ірина Нікітіна, начальник відділу економічного розвитку, проєктно-інвестиційної діяльності та транскордонної співпраці Добротвірської селищної ради презентувала товариству Добротвірську громаду та пропозиції проєктів транскордонної співпраці для налагодження партнерства в рамках Програми PL-UA INTERREG 2021-27.

Вже на сьогодні є попередні домовленості розробки спільного проєкту з гміною Дорогичин.