Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Народний дім Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області»

Дата: 01.03.2023 16:01

Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Народний дім Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області»

Відповідно до статті 21-1 Закону України «Про культуру» керівником комунального закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері бібліотечної справи не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Кваліфікаційні вимоги:

• вища освіта,
  • стаж роботи у сфері культури не менше трьох років,
  • володіння державною мовою,
  • здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Компетенція і знання:

• чинного законодавства в галузі культури та мистецтв;
  • основ трудового законодавства України;
  • чинних нормативних актів, що регулюють культурно-освітню, дозвіллєву та господарсько-фінансову діяльність;
  • сучасних методів господарювання та управління;
  • форм і методів організації роботи з населенням із урахуванням  вікових та національних особливостей;
  • правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до закону          України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

-  копія документа, що посвідчує особу;

-  копії документів про вищу освіту;

-  два рекомендаційні листи довільної форми;

-  мотиваційний лист довільної форми;

-  програму розвитку закладу на один і п’ять років.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адресу Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області: 80411 смт Добротвір Червоноградський район, Львівська область,  вул. Івана Франка, 14  ел. адреса: dobrotvir.oks@ukr.net

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Термін прийняття документів —впродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу: 01 березня 2023 — 30 березня 2023 року до 17.00 години.

ВАЖЛИВО!

Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Добротвірської селищної ради  оприлюднює подані  кандидатами документи відповідно до до статті 21  Закону України  «Про культуру».

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту органу управління, які передаються конкурсній комісії.

Під час проведення конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Звертаємо увагу, що відповідно до статті 21-1 Закону України «Про культуру», не може бути призначена на посаду керівника  комунального закладу культури особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією;

- є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління державним чи комунальним закладом культури, а саме центрального органу виконавчої влади, органу влади Автономної Республіки Крим, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.