Послуги з соціального захисту. Які сервіси доступні на Гіді з державних послуг?

Дата: 27.02.2023 14:32

Фото без опису

Соціальна рівність, протидія дискримінації, дотримання прав та свобод людини — це базові потреби кожного громадянина. І держава створює доступні сервіси, щоб кожен зміг отримати підтримку в складних життєвих ситуаціях.

Дізнайтесь про послуги з соціального захисту на Гіді з державних послуг. Буде корисно усім, хто потребує соціальної допомоги, зокрема безробітним, вимушеним переселенцям, людям похилого віку.

Якщо у вас є знайомі, які втратили роботу, власний дім чи потребують допомоги, — поділіться з ними цією добіркою.

#гід #соціальні_послуги