Лишається і опція в один день отримати обидві послуги — пройти дослідження і провести реєстраційні дії.

Відтак, мобільний сервісний центр МВС у Львівській області, який надає послуги та обслуговує мешканців Добротвірської громади проводить реєстрацію авто лише за наявності експертного дослідження авто, яке дійсне протягом 10 днів.

Відповідні зміни передбачені Постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2022 р. № 1019 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань державної реєстрації транспортних засобів, допуску громадян до керування транспортними засобами».

Для зручності отримання послуг Головний сервісний центр запровадили зміни до е-запису. Система є інтегрованою. Талон попереднього запису можна отримати, як онлайн через сайти обох відокремлених підрозділів МВС, так і в терміналах безпосередньо в приміщенні сервісного центру МВС.

Для проведення експертного дослідження можна звернутися до Експертної служби МВС або інших державних спеціалізованих установ, працівники яких мають кваліфікацію судового експерта з правом проведення досліджень за відповідними експертними спеціальностями.