У рамках відзначення Дня людей з інвалідністю відбулося мистецько-психологічне дійство

Дата: 30.01.2023 16:10

У рамках відзначення Дня людей з інвалідністю відбулося мистецько- психологічне дійство, під час якого присутні насолоджувалися чудовою поезією Богдани та Стефанії Головацьких, Наталії Топольницької, театральними замальовками від учнів класу акторської майстерності Добротвірської музичної школи. Також усі присутні були залучені до психологічного тренінгу "Стреси сучасного світу та шляхи виходу зі стресових ситуацій".

Відбулося нагородження грамотою Львівської обласної асоціації інвалідів голови Кам'янка-Бузької районної асоціації інвалідів Богдана Шевчука, його ж нагороджено грамотою Добротвірської селищноФото без описуї ради.