Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Дата: 04.11.2022 16:15

1. Детальний план території для розміщення кварталу індивідуальної та багатоквартирної житлової забудови К-1 по вул. Долинській в с.Старий Добротвір Червоноградського району Львівської області.

Метою розробки ДПТ є уточнення і деталізація проектних рішень генерального плану с.Старий Добротвір в частині планувальної структури і функціонального призначення території в межах детального плану.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження проекту – Добротвірська селищна рада.

Розробник ДПТ – ТОВ «Центр планування території».

Розробник СЕО – ТзОВ «Еко Центр Проект».

2. Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення;

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Добротвірська селищна рада (80411, Львівська область, Червоноградський район, смт Добротвір, вул. Івана Франка, буд. 20).

в) громадське слухання містобудівної документації відбудеться 06 грудня 2022 року о 17.00 год. в приміщенні Народного дому  с. Старий Добротвір по вул. Івана Франка, 2, Червоноградського району, Львівської області.

г) ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо проекту коригування ДПТ та звіту про СЕО можна за адресою: Добротвірська селищна рада (80411, Львівська область, Червоноградський район, смт Добротвір, вул. Івана Франка, буд. 20).

Адреса сайту: dobrotvirska-gromada.gov.ua.

ґ) розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДПТ є Добротвірська селищна рада.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДПТ та звіту про СЕО: не передбачено.

Титулка

Детальний план території