Регіон річки Західний Буг на Підляшші (Польща) та у Львівщині (Україна) характеризується спільним багатством місцевої культури та історії, особливо в плані кухні. Дотепер він не був використаний належним чином для розвитку туризму в регіонах. Місцева кухня є важливою складовою туристичного досвіду. Гастрономічний туризм означає постійне поєднання їжі та подорожей. Кулінарна спадщина, заснована на традиційних продуктах, є незмінною складовою культурної спадщини. Це відіграє важливу роль в просуванні регіону.

Громадською організацією Агенція місцевого економічного розвитку Кам'янка-Бузького району та Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Dzia?ania - Tygiel Doliny Bugu" подано проєкт "Надбужанські кулінарні традиції" до Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine. Проєкт отримав фінансування та ми розпочинаємо його реалізацію у 2022 році.

Що ж відбуватиметься?

Найперше, відбудеться серія майстер-класів «Збереження кулінарної спадщини долини Бугу», де можна навчитися готувати старовинні традиційні страви нашого регіону:

???? Борщ з копченими грушами

???? Засипана капуста

???? Кров’янка, картоплянка, хурка

???? Зав’янок

???? Сушеня з квасолею

???? Верещака

???? Ребра томлені в пиві з вишнями

???? Начінка з печінки

???? Торбинка рибака з цитриновим соусом

???? Мачінка з грибів з пирогом

А далі.... Надбужанський фестиваль смаку, обміни досвідом та укладання унікальної Книги рецептів.

Запрошуємо мешканців нашої громади до участі в проєкті.

Довідки за телефоном: +380502387096