Дата: 24.12.2021 10:55

Фото без описуЗ 24 грудня 2021 року по 24 січня 2022 року триватиме громадське обговорення проєкту детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с.Перекалки по вул.Довженка Червоноградського району Львівської області.

Замовник містобудівної документації – Добротвірська селищна рада.

Розробник - КП «Кам'янка-Бузька архітектурно-планувальна група» Львівської районної ради.

Пропозиції можна подавати до 24 січня 2022 року в Добротвірську  селищну раду за адресою: вул. Івана Франка, 20, селище Добротвір.

Громадське слухання  містобудівної документації відбудеться 26 січня 2022 року о 14.00 год. в приміщенні Народного дому с. Сілець по вулиці Надбужна,14.

З  основними техніко-економічними показниками проєкту можна ознайомитись в приміщенні селищної ради за адресою: вул. І.Франка, 20, селище Добротвір та на сайті селищної ради.

Детальний план території