Оголошується конкурс малих грантів для громадських організацій у сфері психічного здоров’я

Дата: 10.12.2021 00:03

Україно-швейцарський проєкт «Психічне здоров’я для України» оголошує про початок конкурсного відбору для участі в програмі малих грантів «Розвиток послуг в сфері психічного здоров’я в громадах 2022». Конкурс відкритий для громадських організацій, діяльність яких пов’язана зі сферою психічного здоров’я.

Наша ініціатива «Розвиток послуг в сфері психічного здоров’я в громадах» має на меті допомогти втілити ваші ідеї та проєкти в життя. Переможців відбору та найуспішніші ідеї або проєкти (надалі – проєкт*) ми підтримаємо малим грантом на суму 5 000 (п’ять тисяч) швейцарських франків.

*Під проєктом ми розуміємо ідею або проєкт, який перебуває на стадії розвитку, або проєкт, який перестав функціонувати з об’єктивних причин.

Критерії, які ми будемо брати до уваги при відборі проєктів:

1. Ваш проєкт стосується покращення послуг в сфері психічного здоров’я* у громаді.
  2. Ваш проєкт діятиме в одній із цих областей: Львівська, Донецька, Луганська (території, підконтрольні уряду України).
  3. У вас є стратегія та план дій щодо впровадження вашого проєкту.
  4. Після отримання гранту ваш проєкт зможе функціонувати надалі без підтримки з нашого боку.
  5. Проєкт базується на принципах дотримання прав людини.
  6. Проєкт спрямований на розвиток міжсекторальності* в громадах.
  7. Проєкт може бути спрямований на покращення послуг у сфері психічного здоров’я, шляхом співпраці з органами місцевого самоврядування та державної влади.
  8. Громадська організація засвідчує, що зможе підтвердити використання грантових коштів після отримання гранту із дотриманням законодавчих норм щодо здійснення фінансових та господарських операцій та правил звітування, погоджених з грантодавцем.

*Під послугами у сфері психічного здоров’я ми розуміємо всі послуги, які можуть надаватись на рівні громади в сфері психічного здоров’я, як от: профілактика психічних розладів, надання допомоги особам з психічними розладами, реабілітація осіб з психічними розладами та інші.

*Під терміном міжсекторальнісь ми розуміємо підхід, який передбачає співпрацю між різними суб’єктами надання послуг в сфері психічного здоров’я.

Команда проєкту «Психічне здоров’я для України» надаватиме супервізії та консультації переможцям конкурсу в ході виконання проєктів.
Старт виконання проєкту – березень 2022.

Завершення – вересень 2022.

Отож, якщо у вас є ідеї – напишіть нам електронний лист з описом вашого проєкту (надалі – Проєктна пропозиція) на адресу krystyna.vysotska@mh4u.in.ua.

• З темою «Розвиток послуг в сфері психічного здоров’я в громадах 2022»
  • В описі листа зазначте назву громадської організації та назву Проєкту.
  • До листа долучіть заповнену Форму 1 у форматі Microsoft Office Word, заповнену українською мовою з обсягом не більше 3 сторінки (шрифт «12»).

Форму 1 необхідно скачати за цим посиланням.

Процес відбору проєктів:

Крок 1: Ми прийматимемо ваші заявки з 13 до 26 грудня 2021 року.

Крок 2: Вивчення проєктів та відбір переможців відбуватиметься на конкурсній основі експертами проєкту «Психічне здоров’я для України».

Крок 3: Оголошення результатів відбору – 28 січня 2022 року.

Тут можна ознайомитись з інформацією про учасників програми малих грантів «Розвиток послуг в сфері психічного здоров’я в громадах 2021».

Якщо у вас є запитання з приводу умов участі, ви можете написати їх нам на електронну адресу krystyna.vysotska@mh4u.in.ua в період з 1 по 10 грудня 2021.

Щиро,

команда проєкту «Психічне здоров’я для України»

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)