Дата: 05.10.2021 15:01
Кількість переглядів: 699

В рамках конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» оновлено матеріально-технічну базу Народного дому села Сілець.

Загалом, у 2021 році за ініціативи Добротвірської селищної ради було подано 45 проєктів, з них 25 успішно пройшли конкурс та реалізовуються.

Всі подані проєкти спрямовані на покращення благоустрою громади, організацію дозвілля мешканців, створення комфортних умов для занять спортом тощо.

Конкурс проводиться за організації та співфінансування Добротвірської селищної ради, адміністрування Агенції місцевого економічного розвитку за фінансової підтримки ДТЕК.