Селищний голова взяв участь в офіційному старті Проєкту "ГОВЕРЛА" в Україні

Дата: 30.09.2021 17:26

Фото без описуДобротвірська громада увійшла у 25 громад України, яку обрали для реалізації Проєкту USAID в Україні - HOVERLA.

Даний Проєкт спрямований на підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування.

27 вересня 2021 року Добротвірський селищний голова Тарас Келеберда та начальник відділу економічного розвитку, проєктно-інвестиційної діяльності та транскордонної співпраці Ірина Нікітіна взяли участь у заході, що був присвячений офіційному старту Проєкту «ГОВЕРЛА» під егідою прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, керівника Проєкту Даніеля Абрагама та тимчасово повіреної у справах США в Україні Крістіни Квін.

Тож для нашої громади відкриваються нові можливості для покращення якості послуг, зміцненні інструментів місцевого економічного розвитку, підвищенні обізнаності й участі громадян у бюджетуванні, плануванні та прийнятті рішень.