Розпочався капітальний ремонт приміщень будівлі базування екстреної медичної допомоги «Добротвір»

Дата: 20.09.2021 16:40
Кількість переглядів: 277

За ініціативи Добротвірської селищної ради, в рамках реалізації конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2021 рік розпочався капітальний ремонт приміщень будівлі базування екстреної медичної допомоги «Добротвір».

Зважаючи на складні умови та стан приміщення, у яких працював колектив відділення невідкладної допомоги, було прийнято рішення про необхідність покращення умов перебування для швидкої допомоги.

Наголошуємо, що питання медицини та належних умов праці лікарів, медичного персоналу та працівників закладів охорони здоров’я є одним з пріоритетів у роботі селищної ради.

Проблема застарілого стану приміщення екстреної медичної допомоги назрівала багато років, тому ця подія така важлива і очікувана.

Даний проєкт реалізовується за співфінансування обласного та місцевого бюджетів.