До відома громадян пільгових категорій, що користуються твердим паливом та скрапленим газом

Дата: 08.09.2021 10:16

Для отримання готівки на придбання твердого палива та скрапленого газу громадянам пільгових категорій (особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, сім’ям загиблих ветеранів війни, постраждалим внаслідок ЧАЕС, багатодітним сім’ям, сільським   педагогічним працівникам на пенсії, сільським   медичним працівникам на пенсії,  ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ) необхідно терміново подати до відділу надання адміністративних послуг Добротвірської селищної ради пакет необхідних документів:

1. заява для призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсації та пільг, затвердженої Наказом Мінсоцполітики України від 21.04.2015 року №441;

2. довідка про склад сім’ї в якій вказано про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі;

3. номер рахунку відкритий в банку (Ощадбанк, Приватбанк) для перерахування готівки.