Добротвірська громада стала однією з громад-учасниць проєкту Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади».

18.08.2021 Добротвірський селищний голова Тарас Келеберда підписав Меморандум про співпрацю з Головним управлінням Національної поліції у Львівській області, згідно з яким у нашій громаді буде двоє поліцейських громади. 

Головне завдання поліцейського офіцера громади — забезпечувати порядок і

запобігати правопорушенням і злочинам у межах своєї територіальної громади. 

Офіцер громади отримує заробітну плату та має соціальні гарантії як працівник поліції, а от умови роботи, матеріально-технічну базу забезпечує громада – такі умови проекту. Проте, звітує поліцейський не лише перед своїм керівництвом, а й перед громадою. 

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» – це черговий крок у реформі Національної поліції, направлений на безпеку та захист населення. Мета проєкту полягає в тому, щоб офіцер поліції постійно знаходився поряд із мешканцями своєї територіальної громади, плідно співпрацював із жителями та

орієнтувався на їхні потреби. 

Відбір кандидатів на посади поліцейських офіцерів громади здійснюється як серед діючих поліцейських, так і серед громадськості.