Відбулась IX сесія Добротвірської селищної ради

Дата: 29.07.2021 14:50
Кількість переглядів: 483

Сьогодні, 29 липня 2021 року, під головуванням селищного голови Тараса Келеберди відбулося 9-те засідання сесії VIII скликання селищної ради.

У роботі сесії взяли участь 17 депутатів, на розгляд було винесено 38 питань порядку денного.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання були ретельно опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій.

Тому, майже всі рішення були одноголосно схваленні депутатами.

Депутати ухвалили також низку земельних та інших важливих для життєдіяльності Добротвірської селищної ради рішень.

Прийняті рішення та результати поіменного голосування будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Добротвірської селищної ради для ознайомлення у терміни, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».