Проєкт рішення Добротвірської селищної ради «Про місцеві податки і збори на 2022 рік» розроблено Фінансовим відділом Добротвірської селищної ради спільно з відділом економічного розвитку, проектно-інвестиційної діяльності та транскордонної співпраці, відділом бухгалтерського обліку, звітності та господарської діяльності та відділом юридично-інформаційного забезпечення.

Мета проєкту: встановлення на території Добротвірської селищної ради місцевих податків і зборів у відповідності до Податкового кодексу України, з урахуванням вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Проєкт спрямований на встановлення місцевих податків і зборів, визначення об’єктів оподаткування, платників податків і зборів, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності, що створює передумови для соціально-економічного розвитку територіальної громади.

З текстом проекту рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись:

  • в мережі Інтернет https://dobrotvirska-gromada.gov.ua/
  • у Фінансовому відділі Добротвірської селищної ради: селище Добротвір, вул. Івана Франка, 20, тел. 03254 31157, 03254 31159.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому та/або електронному вигляді  по e-mail: [email protected] впродовж одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта на офіційній сторінці Добротвірської селищної ради в мережі Інтернет.

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проєкту рішення «Про місцеві податки і збори на 2022 рік»

Проєкт регуляторного акту Про встановлення місцевих податків і зборів на 2022 рік